Для цього потрібно використовувати негативний простір навколо цих кнопок. Увімкніть пробіл між вашим вмістом і кнопкою виклику до дії. У разі необхідності використовуйте кнопки виклику до дії, щоб надати відвідувачам додаткову інформацію про те, що вони https://wizardsdev.com/ отримають, якщо вони натиснуть кнопку. Це найчастіше можна побачити за допомогою пробних кнопок або кнопок завантаження. Звичайні приклади додаткової інформації включають тривалість періоду безкоштовної пробної версії або розмір завантаження файлу.

якими повинні бути кнопки на сайті

Дизайн сайту Weblium, відомого конструктора сайтів, дуже чітко презентує головну перевагу самого продукту — а саме, простоту його використання. Один повний скрол сторінки відповість на більшість питань, які хвилюють відвідувачів сайту і навіть випадаюче меню візуалізує ці відповіді. Візуалізація допомагає не тільки розказати, а й показати всі переваги конструктора сайтів. Часто веб-ресурси створюються з метою просувати певні товари або послуги, тому вони повинні містити заклики до дії.

Мета Кнопки “заклик До Дії”

Тут потрібно дотримуватися наступного принципу, чим простіше користувачам взаємодіяти з інтернет-ресурсом, тим більше і довше вони будуть його використовувати. Незважаючи на те, що всі вони не повністю відповідають принципам, наведеним вище, вони задовольняють достатньо критеріїв, щоб вважатися великими. Точне формулювання, яке ви обираєте використовувати на кнопках із закликом до дії, може мати величезний вплив на конверсію. Або як “Спробуйте безкоштовно” с “Безкоштовне випробування“? Один з них набагато більш чіткий, ніж інший, і виділяється більше. Apple роблять заклики до дії короткими та змістовними.

  • Якщо користувач потрапив на сторінку 404, відразу ж дайте йому коротку інструкцію про те, що він може зробити далі.
  • Все це означає, що його основна мета полягає в тому, щоб отримати відвідувача на ваш сайт робити щось.
  • Якщо ви включите додаткову інформацію, пам’ятайте, що потрібно тримати фокус на фактичному заклику до дії.
  • Створюйте логічну ієрархію сторінок, використовуйте хлібні крихти.

Напишіть відразу, що слід зробити, щоб описати товар правильно. Якщо потрібного товару не виявилося на складі, пишіть про те, як користувач зможе отримати повідомлення про появу цього товару. Інтерфейс користувача — це те, що має бути максимально зрозумілим для більшості людей. Інтерфейс — це такий собі «місток» між користувачем і системою. За допомогою інтерфейсу користувач зможе пояснити системі, чого він хоче від неї, а система це виконає.

Створити Терміновість

Якщо в системі виникла помилка, користувач також повинен дізнатися про це, а також про причини помилки і про те, що він може зробити в цій ситуації. Якщо ресурс передбачає завантаження великих обсягів інформації, потрібно розмістити прогрес-бари, щоб користувач міг спостерігати за станом системи. Якщо частина можливих дій буде прихована, користувач може і не здогадається, куди йому потрібно натиснути для здійснення певної дії. А якщо ці дії цільові — «купити товар», «зробити замовлення», то їх зовсім не можна ховати у меню, а навпаки, варто зробити на них особливий акцент.

Щоб провести таке тестування, потрібно багато тимчасових та фізичних ресурсів, оскільки весь процес вестиметься людиною. Для його здійснення необхідний тестувальник, який поетапно перевірятиме, як реагує система на ту чи іншу дію користувача. Якщо користувачеві потрібно все-таки вводити свої дані вручну, то використовуйте рядкову перевірку системою правильності заповнення форми. Нікому не сподобається, якщо система після кожної помилки заповнення обнулюватиме всі рядки, заповнені раніше. А якщо все ж таки з якихось причин ви змушені пропонувати користувачам довгу форму з безліччю пунктів заповнення, то розбивайте її на окремі частини.

Приклади Сайтів: 16 Найкращих Прикладів Дизайну Сайтів

Фахівці рекомендують орієнтуватися на стандартних елементах, зокрема, це може бути збільшувальна лупа. Ця сторінка необхідна для авторських сайтів, а також комерційних інтернет-проектів, так як дозволяє повідомити цільовій аудиторії про себе. Це можна зробити за допомогою іконок, стрілок і інших елементів. Наприклад, стрілка на кнопці показує користувачеві, що після кліка він перейде на іншу сторінку. Кнопки реєстрації найчастіше з’являються у двох різних версіях. Перший тип зазвичай безпосередньо пов’язаний з формою реєстрації.

якими повинні бути кнопки на сайті

Ви хочете, щоб відвідувачі тільки з першого погляду знали, що вони отримають, коли клацніть на кнопці. Якщо вони піддають сумніву, це означає, що вони призупинили, що може призвести до зниження рейтингу конверсій. Вони допомагають направляти користувачів на сторінку, що їх цікавить. Змусити користувача зареєструватися — це важливе та одне з найскладніших завдань інтерфейсу. Зазвичай люди намагаються уникати реєструватись там, куди вони не збираються заходити регулярно, або ще не впевнені в цьому.

Технічні Фактори

Я зібрала 17 основних з них, а ще наприкінці на вас чекає невеликий огляд способів тестування інтерфейсу на юзабіліті. Або виберіть один із доступних параметрів або використовуйте панель вибору кольорів, щоб створити новий відтінок. Також можна ввести шістнадцятковий код певного відтінку.

З цієї статті ви дізнаєтеся, якими повинні бути ідеальні кнопки на сайті. Деякі сайти намагаються спонукати своїх відвідувачів спробувати свої пропозиції, як правило, у формі безкоштовної пробної версії. Це може бути безкоштовне завантаження або безкоштовний обліковий запис, залежно від конкретного сайту.

Як Змінити Колір Тексту Кнопок

При наявності фізичного адреси, слід включити в розділ “контакти”, інформацію про місцезнаходження, і як краще доїхати. Також варто добре продумати варіанти зворотного зв’язку, щоб потенційні клієнти могли безпосередньо зв’язатися з вами, без зайвих дій. Якщо ви включите додаткову інформацію, пам’ятайте, що потрібно тримати фокус на фактичному заклику до дії. Переконайтеся, що текст для мови, що спонукає відвідувачів діяти, є найбільш помітним, а інша інформація набагато менш помітна.

якими повинні бути кнопки на сайті

Наприклад, купити товар, підписатися на розсилку, зареєструватися, завантажити фільм або книгу. Для того, щоб конкретна дія була виконана, потрібно зробити заклик до неї добре помітним, зрозумілим і чітким. Ефективність кнопок підвищується з допомогою стрілок, крапок і інших візуальних елементів. Кнопки повинні бути досить великими, однак вони не повинні візуально поглинати навколишній текст. Мова, яку ви використовуєте у вашій кнопці виклику до дії, має бути якомога простішою та простішою.

Коли джерело світла висвітлює об’єкт зверху, це створює ефект природного освітлення і надає об’єктам глибину. Користувач сприймає освітлені області об’єкта наближеними до джерела світла, а затемнені області віддаленими. Lifetree Creative – Продовження того ж самого шрифту від тіла до кнопки виклику до дії створює почуття згуртованості. Ви хочете, щоб відвідувачі вашого сайту здійснювали бажані дії з якомога меншою кількістю думок. У прикладі вище я використала значення, завдяки якому кнопка буде світлішою, якщо на неї навести мишкою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *